Yerel ve uluslararası alanda ihtiyaca yönelik, SİGORTA VE REASÜRANS ÇÖZÜMLERİ ÜRETEN BAĞIMSIZ BROKER / DANIŞMAN şirketiz.
Sedan iş ortaklarımıza, küresel reasürans sağlayıcılarımızca desteklenen yaratıcı ve ekonomik çözümler üreterek hizmet veriyoruz. Union, piyasadaki tüm önde gelen aktörlerle olan bağlantılarıyla, müşterilerine ‘kişiye özel’ sigortacılık ve reasürans çözümleri sunar. Gücümüz, sigorta endüstrisinin profesyonelleri olan ekibin uzmanlığı ile yıllara dayalı bilgi ve tecrübesinden geliyor."
Sigorta ve Reasürans şirketlerinde uzun yıllar görev yapmış olan ekibimiz, ürünler ve piyasa ile ilgili derin bilgiye sahiptir. Union, tecrübe ve yaratıcılığın birleşimi anlamına gelmektedir. Reasürans ihtiyaçları ile marketi aynı potada sorunsuz bir araya getirerek, en iyikalitede ve profesyonel standartlarda hizmet vermekteyiz.

UZMANLIK ALANLARIMIZ

Neler Yapıyoruz?

Şirketler Grubu

Asya’dan Orta Doğu’ya, Afrika’dan Avrupa’ya kadar, Lloyd’s pazarı dahil olmak üzere, tüm önde gelen reasürans pazarları ile çalışmaktayız. Her zaman en iyi güvenceleri sunma gayretiyle, itina ile maksimum koruma sağlamaya devam ederek, sedan iş ortaklarımızı rahat ettirmeyi hedeflemekteyiz.